damian

Lombard – zastawa pod kupno nowych rzeczy

  • Home
  • Wpisy

Popadłeś w finansowe kłopoty? Lombard może ci pomóc je rozwiązać. Co ciekawe odwiedzając lombard nie potrzebujesz nic więcej niż dokument potwierdzający twoją tożsamość, pełnoletność oraz przedmiot w zastaw. Lombard oferuje pożyczki zwłaszcza wtedy, gdy niemożliwe jest zwrócenie się o pożyczkę do żadnej z instytucji finansowych. Albo gdy zawiodą także rodzina i znajomi.

Pożyczki w lombardzie są szybkie. Zapewniają one dobre warunki finansowe i wachlarz usług. Pod zastaw przyjmują wszelaki sprzęt elektroniczny, narzędzia, biżuterie i inne posiadające wartość przedmioty. Preferowany jest kontakt telefoniczny lub osobisty w punkcie na terenie Krakowa. Co można zastawić w lombardzie? W zasadzie wszystko, począwszy od biżuterii, poprzez elektronikę jak telefony, telewizory, czy aparaty, a kończąc na sprzęcie agd. Jeśli po ustalonym terminie właściciel nie wróci po przedmiot, przechodzi on na własność lombardu i wpadają na sklepową półkę, z której przedmiot może wykupić każdy. Ceny tych przedmiotów dla zwykłego kupującego są dość atrakcyjne.

Lombardy udzielają pożyczek zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. Jest to pożyczka natychmiastowa udzielana pod zastaw zarówno nieruchomości, jak i rzeczy ruchomych. Zadowolenie klienta to jest to o co dbają, konsultanci. Pomogą oni w dobraniu odpowiedniej opcji. Dbają o solidności i gwarantują wycenę odpowiednią do rzeczywistej wartości przedmiotu. Od początku dbając o czytelne i jasne warunki. Lombardy zapewniają minimum formalności oraz dyskrecję. Dbają o wygodę i pracują 7 dni w tygodniu. Co ciekawe określonej wyceny dokonują oni niekiedy poprzez internet, wystarczy podać dane dotyczące produktu, jak marka, model. Swoje oddziały lombardy mają zazwyczaj w różnych miastach Polski. Co czyni z nich niejako sieć. Znane są przypadki, kiedy ludzie zastawiają w lombardzie rzeczy, których już nie potrzebują, po to aby uzyskać za nie pieniądze. Jest to swoistą formą sprzedaży. Choć należy pamiętać, iż ceny sprzedaży są zazwyczaj stosunkowo niskie.

TAGS
%d bloggers like this: